העקרונות הבסיסיים של החיישן המשדר למשאבה

החיישן מספק ניטור רציף של סוכר בדם. באמצעות משאבת אינסולין עם חיישן, תוכל לראות מה רמת הסוכר שלך בכל עת (ערכי הסוכר אינם גלויים בשעתיים של הכיול ההתחלתי).*
כשיש לך סוכרת, כדאי להיות מוכן. משאבת האינסולין Animas®Vibe היא בדיוק הציוד הנחוץ לכך. ההתקן שלנו עם חיישן מעניק לך תמונה מלאה של רמות סוכר גבוהות או נמוכות, כמו גם מגמה לאורך זמן, לא כולל חריגים. המידע משלים את התוצאות מבדיקות דם מהאצבע, וניתן להיעזר בו לביצוע התאמות בטיפול.
משאבת האינסולין Animas®Vibe , המצוידת בהתראות על רמות סוכר גבוהות ונמוכות, מזהה חריגות ומסוגלת להעניק לך תמונה מלאה יותר של מצב הסוכר.†
* בהשוואה לזריקות יומיות מרובות או לטיפול באמצעות משאבת אינסולין עם בדיקת סוכר בדם בלבד.
† לפני שתנקוט פעולה כלשהי, עליך לאשר את קריאת הסוכר באמצעות בדיקת דם מהאצבע.

side background
 • בדיקת דם מהאצבע בלבד לעומת חיישן.

  כיצד פועל החיישן.

  החיישן והמשדר Dexcom G4® PLATINUM , בשילוב עם משאבת האינסולין ™Animas®Vibe , מציגים במשאבה שלך דיווחי ניטור רציף של הגלוקוז/סוכר (החיישן). החיישן Dexcom G4® PLATINUM הוא יחידה לשימוש חד-פעמי, המוחדרת מתחת לעור הבטן, לניטור רציף של רמות הסוכר למשך עד 7 ימים (מערכת CGM עלולה שלא לשדר את הנתונים מחיישן ה CGM למשאבה בזמן שהמשאבה מתחת למים).

  חשוב מאוד לציין כי רמות הסוכר בנוזל הרקמות (הנוזל הבין-תאי) מכילות ערכי סוכר שונים במעט
  מאלה הנמצאים בדם. לכן, אין זה מתפקידו של החיישן להציג לך מספר - זהו עדיין תפקידו של מד-הסוכר. במקום זאת,
  החיישן מנטר באופן רציף את פעילות הסוכר בדם, דבר שמד הסוכר אינו יכול לעשות.

  כיצד פועל המשדר.
  המשדר נצמד למקומו בתוך תא חיישן מפלסטיק, המחובר לחומר ההדבקה ולחיישן. הוא שולח אל משאבת האינסולין, באופן אלחוטי, קריאות חיישן של רמות הסוכר.graph 530G 1000

ילדים וטיפול באמצעות משאבת אינסולין.

עם ילדים, הדברים אף פעם אינם מתנהלים לפי הספר. מדובר בעקומת למידה מתמדת, במשחק של ניסוי וטעייה, והרבה פעמים בכאוס. אבל לא היינו מוותרים על זה בחיים, ובסופו של דבר אנו רוצים במה שהכי טוב להם.
ילדים הם ילדים. והסוכרת לא תגרום לשום ילד להפסיק להיות האדם הקטן והסקרן, הספונטני, המופרע וחסר המעצורים, שאוהבים ללא תנאי. אבל היא כן דורשת ממך קצת יותר סבלנות והבנה בעבודה עם הילד והסברת היתרונות של שימוש במשאבת אינסולין באופן פשוט וידידותי. כולנו יודעים שמה שהילדים עושים בשלב מוקדם בחיים משפיע על הבחירות ועל ההרגלים שלהם כשהם מתבגרים.
יותר מכך, החיישן Dexcom G4® PLATINUM מצויד במחט קטנה ביותר בשוק, כך שלא מדובר רק באפשרות עקבית לטיפול בילדים, באמצעות משאבת אינסולין, אלא גם באפשרות נוחה.

מערכת הכוללת משאבת אינסולין ™Animas®Vibe וחיישן מותווית לזיהוי מגמות ולמעקב אחר דפוסים בקרב חולי סוכרת מגיל שנתיים ומעלה.

אתה והטיפול באמצעות משאבת אינסולין.
אתה עסוק. יש לך חיים מלאים - מקומות להיות בהם, אנשים לפגוש. לכן פיתחנו את משאבת האינסולין - ™Animas®Vibe התקן חכם העומד בצרכים המודרניים שלך.
™Animas®Vibe היא מערכת אלגנטית. ההתקן, שמידותיו בערך כמו של טלפון סלולרי, מצויד בצג צבעוני מתקדם וחדשני, ברמת ניגודיות גבוהה ובעל יכולת תאורה עצמית, יש לו שלושה לחצנים לניווט ומכל שעל המשתמש למלא באינסולין מהיר-פעולה.

לפי תוצאות סקר קליני בלתי-תלוי, שנערך באיחוד האירופי בשנת 2014 וכלל 354 משתתפים עם סוכרת מסוג 1, נמצא קשר בין השימוש במשאבת האינסולין ™Animas®Vibe לבין שביעות רצון גבוהה מהטיפול; הטיפול נתפש כשיטה טובה יותר למתן אינסולין, ללא תלות בטיפול הקודם באמצעות אינסולין או בגיל 8.